SKUTECZNOŚĆ

July 12, 2018 by

Grodzisk Mazowiecki, Inowrocław, Bielsk Podlaski, Ełk, Kędzierzyn-Koźle, Kołobrzeg, Konin, Mielec, Ostrołęka, Piła, Prudnik, Sanok, Sędziszów Małopolski, Tczew, Ustrzyki Dolne, Węgorzewo, Ostróda, Brodnica, Chełmno, Chojnice, Ciechanów, Kętrzyn, Lipno, Ropczyce, Skierniewice, Kutno, Pruszcz Gdański. Oferujemy indywidualnie dopasowaną ofertę reklamy w autobusach na terenie Śląska (Katowice i in.), Zagłębia (Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin) oraz pozostałych większych ośrodkach miejskich na terenie kraju (Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin i in.).

Reklama zewnętrzna może być umieszczana wyłącznie na powierzchniach bocznych autobusu, na tle kolorystyki standardowej (niebieski i żółty) w barwach odpowiednio dopasowanych do kolorystyki autobusów. Przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z z siedzibą w Reklama w przychodniach , adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.

Co jest istotne, reklamy wchodzące na okna muszą być wykonane na foli typu One-Means-Imaginative and prescient określonej przepuszczalności. Bloki reklamowe mają odpowiednią długość, aby podczas jazdy pasażer mógł zobaczyć wszystkie reklamy. Sama reklama powinna być jeszcze dobrze skonstruowana, aby przyciągała potencjalnego klienta.

Tym samym reklama w środkach komunikacji zwiększa świadomość marki i buduje jej silną pozycję na rynku. Tymczasem internauci donoszą, że podobne reklamy pojawiły się też w marcu w komunikacji miejskiej w Krakowie i Gorzowie Wielkopolskim. Atrakcyjna forma przekazu to krok ku nowoczesnym środkom komunikacji i rozszerzenie skuteczności reklamy niezagospodarowane dotąd obszary.

Przewaga reklamy w autobusach nad innymi formami reklam, wiąże się z niecodzienną sytuacją. Dodatkowo reklama w autobusach na monitorach LCD ma możliwości emisyjne, identyczne jak reklama telewizyjna. Od tego czasu nieprzerwanie zajmujemy się dostarczaniem naszym klientom najlepszych, kompleksowych rozwiązań w dziedzinie efektywnego wykorzystania komunikacji miejskiej w kampaniach reklamowych.

Monitory to dobry nośnik reklamy instalowany w komunikacji miejskiej, daje on możliwość dotarcia do większej liczby odbiorców, ponieważ jak każdy z nas mógł się przekonać w autobusach występuje masowy przepływ ludzi. Forma reklamy jest porównywalna z reklamą telewizyjną, więc wyświetlany materiał może być bardzo atrakcyjny.

Biuro Reklamy AutoBOX ma zaszczyt zaproponować Państwu bardzo skuteczny nośnik reklamy - AutoBOX-Again, czyli oklejanie zewnętrznych, tylnych włącznie z szybami ścian autobusów Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Olsztynie. Reklamy nanosimy na możliwie największą ilość linii niepowielających się, pamiętając tym, że największa skuteczność reklamy jest wtedy, kiedy jej odbiorca udaje się na zakupy.

Reklama nie omija także wnętrza muszli klozetowych i pisuarów - poniżej „wewnątrzpisuarowa” reklama konsoli do gier. Na monitorach prezentujemy reklamy oraz ogłoszenia, które możemy przygotować we własnym zakresie lub otrzymać od Klienta. Zwrócimy się z prośbą dopuszczenie przynajmniej reklamy typu „fullback” - podsumowuje.